ZŠ Janovice
v
v

Změny v rozvrhu Tuesday 30. 11.

Nepřítomné třídy 1 2 3 4 5 6 7 8 9
3.A Plav Plav Plav
3.B Plav Plav Plav
4.A Odp Odp
Nepřítomní učitelé 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Kiliánová Karolína - - - - - - - - -
Adamcová Jaroslava - - - - - - - -
Kodyšová Jitka Hor Hor Hor Hor .. - - - -
Pohanka Tomáš - - - - - - - - -
Všelková Zdenka - Hro Kro Bou - Mor Kop .. -
Trnková Jiříková Lucie - - - - - - - - -
Dolívková Jitka Ada TrI - - TrI - - - -
Kocumová Zdeňka - - - - - - - - -
Koutníková Petra Prů Prů Prů Prů Kil - - - -
Místnosti mimo provoz - nejsou
Změny v rozvrzích učitelů
Adamcová Jaroslava
1 supl. (Dol NEM) Cj 3.A 3.A přespočetná hod.
Burešová Ivana
před 1., 2., 3., 4. hod dohled NB 1p  
Důlovcová Romana
před 5., 6. hod dohled NB 2p+ŠD  
Hromádková Ivona
2 Suplovací pohotovost  
Kiliánová Miroslava
5 školní jídelna  
Kopáček Jiří
7 spojeno (Vše NEM) Fy 9.B (Chl)+ 9.A
Krásnická Martina
před 4. hod dohled SB 1.P  
Krouparová Vendulka
3 supl. (Vše NEM) Ze 8.B 8.B přespočetná hod.
Mikulová Jaroslava
4 změna Aj 4.A (S2) DisV
Rosová Vavřičková Klára
1 změna Cj 4.A (S1) DisV
2 změna Cj 4.A (S2) DisV
3 odpadá Tv 4.A
4 změna Aj 4.A (S1) DisV
5 změna Ma 4.A SamS
6 odpadá Cj 4.A
před 7. hod dohled NB 2p+ŠD  
Dvorská Jana
8:00 - 8:45 dozor  
8:50 - 9:35 dozor  
Horutová Miroslava
1 supl. (Kod škol) Cj 3.B 3.B přespočetná hod.
2 supl. (Kod škol) Ma 3.B 3.B přespočetná hod.
3 supl. (Kod škol) Tv 3.B (3AB)+ mim přespočetná hod.
4 supl. (Kod škol) Tv 3.B (3AB)+ mim přespočetná hod.
Trnková Ilona
2 supl. (Dol NEM) Ma 3.A 3.A přespočetná hod.
5 supl. (Dol NEM) ČsP 3.A 3.A přespočetná hod.
Moravec Josef
6 supl. (Vše NEM) Tv 8.B (Dív)+ TV přespočetná hod.
před 5. hod dohled SB 1.P  
Průchová Zdenka
1 supl. (Kou NEM) Cj 1.B 1.B přespočetná hod.
2 supl. (Kou NEM) Ma 1.B 1.B přespočetná hod.
3 supl. (Kou NEM) Hv 1.B 1.B přespočetná hod.
4 supl. (Kou NEM) Cj 1.B 1.B přespočetná hod.
Boudová Lucie
4 supl. (Vše NEM) Inf 6.A VT2 přespočetná hod.
Změny v rozvrzích tříd
1.B
1 Cj 1.B supluje Prů (Kou)
2 Ma 1.B supluje Prů (Kou)
3 Hv 1.B supluje Prů (Kou)
4 Cj 1.B supluje Prů (Kou)
3.A
1 Cj 3.A supluje Ada (Dol)
2 Ma 3.A supluje TrI (Dol)
3 Tv 3AB mim supluje Hor (Kod)
4 Tv 3AB mim supluje Hor (Kod)
5 ČsP 3.A supluje TrI (Dol)
3. - 5. les. plavecký výcvik
3.B
1 Cj 3.B supluje Hor (Kod)
2 Ma 3.B supluje Hor (Kod)
3 Tv 3AB mim supluje Hor (Kod)
4 Tv 3AB mim supluje Hor (Kod)
3. - 5. les. plavecký výcvik
4.A
1 Cj S1 DisV změna Ros
2 Cj S2 DisV změna Ros
4 Aj S2 DisV změna Mik
4 Aj S1 DisV změna Ros
5 Ma SamS změna Ros
6. les., 3. les. odpadlá hodina
6.A
4 Inf VT2 supluje Bou (Vše)
8.A
6 Tv Dív TV supluje Mor (Vše)
8.B
3 Ze 8.B supluje Kro (Vše)
6 Tv Dív TV supluje Mor (Vše)
9.A
7 Fy Chl 9.A spojí Kop (Vše)
8 Tv Dív odpadá (Vše)
9.B
7 Fy Chl 9.A spojí Kop (Vše)
8 Tv Dív odpadá (Vše)
Pedagogické dohledy u tříd - nejsou